Svatební kytice a dekorace

Rádi pro Vás vytvoříme svatební kytici dle vašeho přání. Víte, jaká se hodí právě pro vás a jak sladit další květiny v jeden dokonalý celek? Rádi Vám vybereme a doporučíme ty nejlepší květiny právě pro vás! Svatební květiny by měly ladit nejen k vašim šatům, ale i například k vaší pleti. Všem nevěstám pomáháme při volbě druhu, barvy i tvaru svatební kytice. Pokud již vlastní představu máte, nebo chcete objednat kytici dle fotky (např. z internetu), rádi vaše přání splníme.
Nabízíme kompletní svatební servis tradičních i neobvyklých svatebních kytic a doplňků.
- svatební kytice pro nevěstu a svatebčany
- výzdoba svatební tabule, obřadní síně, aranžmá na auta a další květinové doplňky

diana1.jpg, 72kB
diana2.jpg, 72kB
diana3.jpg, 88kB

Slavnostní a gratulační kytice

Slavnostní kytice pro významné události, životní jubilea a akce, které si zaslouží neobyčejnou květinu. Naaranžujeme květiny pro vaše velké soukromé i společenské akce a doručíme je přímo na požadovanou adresu.

kytice1.jpg, 72kB
kytice2.jpg, 72kB
kytice3.jpg, 88kB

Netradiční kytice

Na Vaše přání zhotovíme i kytice netradiční (např. řezané květy a bombóny, řezané květy a ovoce, klobásy a zelenina, atd.). Dále Vám můžeme připravit kytice tématicky zaměřené na koníčky nebo druh povolání obdarovaného (např. tenisová kytice s tenisovými míčky, rybářská se splávky, počítačová s PC komponenty, turistická, kancelářská, kadeřnická, námořnická a jiné).

kytice4.jpg, 72kB
kytice5.jpg, 72kB
kytice6.jpg, 88kB

Smuteční kytice

Smuteční kytice vážeme ze živých květů dle výběru zákazníka. Vše je doplněné chvojím či zelení. V naší firmě je možno také objednat stuhy s požadovaným textem. Dodáme Vám i kompletní květinovou výzdobu kostelů a obřadních síní.

kytice7.jpg, 88kB

Květinové výzdoby

Květinová výzdoba dotváří vzhled každé místnosti. Pohled na čerstvé květiny ve Vaší firemní či hotelové recepci zanechá dobrý dojem v každém návštěvníkovi, který do Vašich prostor vstoupí a mohou přidat na dobré náladě i Vašim zaměstnancům, kteří uvítají příjemné a svěží pracovní prostředí. Originální květinová výzdoba dotváří atmosféru místností a návštěvníkovi napoví o firmě, které není lhostejný vzhled firemních interiérů.

Suchá vazba

Suché kytice a květiny, dekorace vhodné na nejen na stěnu. Sušené květiny a kytice mají dlouhou tradici, jejich hlavní výhodou je, že Vám vydrží přesně takové, jaké si je zakoupíte. Časem neblednou ani neztrácejí nic ze svého vzhledu. Výborný doplňek do interiéru, na chodby, do síně ale i ven. Určeno pro suché prostory.

Dárková síň

Ke krásné kytce u nás můžete zakoupit i dárkové zboží, jako jsou čokolády, bonboniéry, jakostní vína, vázy, svíčky, keramika a další upomínkové předměty. V nabídce máme také vkusně upravené dárkové koše, sestavené jen z kvalitních a pečlivě vybraných surovin. Dbáme na to, aby si náš zákazník odnášel dárkový koš vytvořený dle jeho představ a tím byla dosažená oboustranná spokojenost. Na základě našich zkušeností jsme svým zákazníků nápomocní radou. Darujte dárkový koš vytvořený s láskou.

diana4.jpg, 88kB
darek1.jpg, 72kB
darek2.jpg, 72kB